krajowy-rejestr-adwokatow

Krajowy Rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

Szukasz adwokata? Skorzystaj z prostej wyszukiwarki

Salon Mediatora w Zgierzu

Salon Mediatora w Zgierzu

Po spotkaniach sędziów i mediatorów w Sądzie Okręgowym w Łodzi, Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi i w Sądzie Rejonowym w Pabianicach nadszedł czas na Salon Mediatora w Sądzie Rejonowym w Zgierzu.

W wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 14 marca 2024 roku w budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu uczestniczyła Prezes Sądu Rejonowego w Zgierzu Dorota Kłos-Wasińska, koordynator ds. mediacji cywilnej w Sadzie Okręgowym w Łodzi Piotr Chańko, środowisko sędziów, jak również mediatorzy z łódzkich ośrodków mediacyjnych, tj. Adwokackiego Centrum Mediacji w Łodzi, Stowarzyszenia Mediatorów Pactus w Łodzi, Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych, czy Wojewódzkiego Centrum Mediacji i Arbitrażu w Łodzi.

Podczas spotkania mediatorzy Adwokackiego Centrum Mediacji w Łodzi – adw. Katarzyna Florczak-Bojanowska i adw. Dariusz Wojnar zaprezentowali wystąpienie na temat: sposobu skierowania do mediacji, typowania spraw do mediacji, wyboru mediatora, w tym ko-mediacji, poufności mediacji, komunikacji na linii mediator-sąd, czy wynagrodzenia mediatora, które stało się przyczynkiem do później wymiany zdań i doświadczeń w gronie osób uczestniczących w Salonie Mediatora.

Dziękuję za udział w spotkaniu!

___
Adw. Karolina Wrąbel
Przewodnicząca Adwokackiego Centrum Mediacji w Łodzi

Warto odwiedzić

Naczelna Rada Adwokacka

Łódzkie Porozumienie Samorządów Zaufania Publicznego

1949-2019 – 70 lat Adwokatury Łódzkiej album jubileuszowy

KRONIKA – Pismo Izby Adwokackiej w Łodzi

Magazyn ADWOKAT
…zajrzyj do adwokata!